جدید کاکتوس سه تایی ایکیا SJALSLIGT

کاکتوس سه تایی ایکیا SJALSLIGT

( 003.432.82 )

جنس از سرامیک و لعاب رنگی

مناسب برای استفاده در دکوراسیون در مکانهای بدون نور یا کم نور

با پارچه مرطوب تمیز شود.

شامل 1 کاکتوس به ارتفاع 18 سانتیمتر و قط 9 سانتیمتر، 1 کاکتوس به ارتفاع 16 سانتیمتر و قطر 8 سانتیمتر و 1 کاکتوس به ارتفاع 9

سانتیمتر و قطر 10 سانتیمتر.

این کالا در حال حاضر موجود نیست. جهت مشاوره با کارشناسان، برای ثبت سفارش واردات، لطفا در واتس اپ یا تلگرام به شماره 09104500045 پیام بگذارید.

کاکتوس 3 تایی IKEA SJALSLIGT

اين روزها با گرايش مردم به زندگي آپارتماني ، امكان پرورش گل و گياه در خانه ها كم تر شده است حتی افرادي هم كه باغچه كوچكي در خانه داشته باشند، به علت افزايش مشكلات زندگي شهري زمان زيادي براي پرداختن به پرورش گل و گياه در خانه ندارند .  به اين دلیل گل هاي مصنوعي توانسته اند زيبايي را براي دوستداران طبيعت و گل و گياه، به آپارتمان ها و خانه ها بياورند . كمبود وقت و نبودن شرايط مناسب براي پرورش گل و گياه در باغچه و دردسرهايي چون آبياري به موقع و قرار دادن گياه در مقابل نور و … كه خارج از حوصله آدم هاي امروزي است باعث مي شود كه مردم به جاي استفاده از گل هاي طبيعي از گل هاي مصنوعي استفاده كنند . خريد گل هاي مصنوعي از نظر اقتصادي هم با صرفه تر از انواع طبيعي است . کاکتوس های سرامیکی ایکیا مدل SJALSLIGT میتواند در دکوراسیون شما و یا درکنار سایر گلدانهای شما به زیباتر شدن فضای منزل کمک کند و در عین حال نیاز به رسیدگی مانند یک کاکتوس واقعی را ندارد.

کاکتوس سه تایی ایکیا SJALSLIGT

کاکتوس 3 تایی IKEA SJALSLIGT

امتیاز به معیارهای کالا از یک تا پنج

نقد یا نظر خود را بنویسید