قوانین

 

 

شرایط خدمات و فروش پرسه‌بازار

 

شرایط بازپس گیری محصول فروخته شده چیست؟

برای کالای فروخته شده در صورت احراز وجود عیوب یا نواقص ظاهری یا عملکردی امکان باز پس گیری وجود دارد. برای این منظور حداکثر 24 ساعت از زمان تحویل کالا، عکس مربوط به نقص کالا را برای همکاران فروش ما ارسال بفرمایید.

توجه: خواهشمند است در صورت مشاهده عیب یا نقصی در کالا قبل از مونتاژ آن حداکثر ظرف 24 ساعت از زمان تحویل کالا، درخواست بازپس گیری را به ما اعلام کنید. لطفا از پاره کردن یا دور انداختن کارتن و جعبه بسته بندی پرهیز کنید.

سلامت کالا ها در زمان دریافت در حضور سفیر بررسی گردد و نواقص و عیوب احتمالی در تلگرام یا واتس اپ برای ادمین سایت ارسال گردد. در صورت عدم بررسی کالاها در حضور سفیر سلامت کالا توسط مشتری عزیز تایید شده تلقی میگردد.

 

هزینه بازپس فرستادن برعهده چه کسی است؟

در صورت احراز وجود عیوب یا نواقص در کالا، هزینه باز پس گیری یا ارسال کالای تعویضی به عهده فروشگاه پرسه بازار می باشد.

 

مدت زمان ارسال از زمان ثبت سفارش چقدر است؟

 مشتریان شهر تهران می توانند حداکثر در روز های فرد پس از تاریخ نهایی سازی سفارش، کالای خود را درب منزل دریافت کنند . بدیهی است در صورت عدم پاسخگویی شماره ثبت شده در پروفایل مشتری ، کالا در روزهای دیگر ارسال خواهد شد .

هزینه ارسال سفارش های داخل تهران مبلغ بیست و پنج هزار تومان میباشد. 

کالاهای مربوط به مشتریان شهرستانی بعد از پرداخت وجه صورتحساب از طریق تیپاکس و چاپار ارسال خواهد شد. زمان تحویل با توجه به شهر مقصد متغیر و از یک روز تا چهار روز از زمان پرداخت صورتحساب تغییر می کند. کد رهگیری کالاهای ارسالی به شماره ثبت شده در پروفایل مشتری از طریق شرکت لجستیک ارسال خواهد شد. 

هزینه ارسال مشتریان غیر تهرانی بر مبنای وزن و حجم کالا بوده و درب منزل مشتری توسط شرکت لجستیک دریافت میگردد.

در صورت عدم موجودی، مشتری می تواند سفارش خود را جهت واردات در کوتاهترین زمان ممکن قطعی نماید.

 

هزینه ارسال کالا برعهده کیست؟

هزینه ارسال کالا در تهران و شهرستان به عهده مشتری است.

 

زمان تحویل و نحوه سفارش گذاری کالاهای ناموجود در سایت چقدر است؟

زمان تحویل کالاهای ناموجود با توجه به نوع کالا متفاوت می باشد. پس از ثبت سفارش، زمان تحویل کالاهای ناموجود توسط کارشناسان فروش پرسه بازار به مشتریان محترم اطلاع رسانی می شود. در صورت موافقت مشتری با زمان تحویل اعلام شده، پیش پرداخت صورتحساب اخذ شده و کالاهای سفارش گذاری شده جهت واردات هماهنگ خواهد شد.

توجه: سفارش گذاری کالاهای ناموجود در صورت عدم پرداخت وجه پیش پرداخت نهایی شده تلقی نمی شود.

 

در خصوص سفارش واردات برای آیتم های ناموجود، قیمت اعلام شده توسط تیم فروش شامل چه مواردیست؟

قیمت اعلام شده بصورت قطعی و شامل کلیه هزینه های خرید، بسته بندی، بارگیری، ترخیص گمرکی و حمل تا انبار شرکت می باشد. بدیهی است هزینه ارسال از انبار تهران به آدرس خریدار را شامل نخواهد شد.

در صورت اینکه پس از سفارش، محرز گردد کالا در نمایندگی خارجی وجود ندارد، پس از اعلام موضوع، وجه پیش پرداخت فورا عودت داده خواهد شد.