جدید کمد سفید اینه دار BRIMNES

کمد سفید اینه دار ایکیا BRIMNES

( 702.458.53 )

جنس از لترون با کیفیت

بسیار جادار و مناسب برای نظم بخشی لباس، کیف، کفش و . . .

درب آیینه دار را بر حسب سلیقه میتوان در وسط یا راست یا چپ قرار داد.

دیگر نیاز به آیینه قدی جداگانه ندارید.

با توجه به نیاز قفسه ها قابل تنظیم میباشند.

این کالا در حال حاضر موجود نیست. جهت مشاوره با کارشناسان، برای ثبت سفارش واردات، لطفا در واتس اپ یا تلگرام به شماره 09104500045 پیام بگذارید.

190 سانتی متر
50 سانتی متر
117 سانتی متر
 • کمد سفید اینه دار IKEA BRIMNES

  قابل تمیز شدن با دستمال مرطوب و پاک کننده ملایم

  بهترین حالت برای یک کمد لباس زمانی است که بدون کم و کاست در جایی که برای کمد در نظر گرفته میشود قرار داده شود، اگر خریداری شده شما بیش از حد بزرگ و یا کوچک باشد سبب میشود دیزاین و دکوراسیون منزل شما جلوه مناسبی نداشته باشد و برای کد بانوی خانه آزار و اذیت دهنده باشد و آنطوری که بشه ازش استفاده نمود نباشد.کمد لباس ایکیا مدل BRIMNES با ابعاد مناسب و مفیدی که دارد نیازهای افراد را بر طرف میسازد. کمد لباس BRIMNES با آینه ای که روی درب کمد کار شده دیگر نیاز به تهیه آینه قدی ندارید و بر حسب نوع نیاز میتوانید درب آینه دار را بر روی قسمت راست، چپ و یا وسط قرار دهید. این کمد در یک قسمت دارای طبقه بندی شده است که میتوان لباسهای تا شده، کیف و . . . قرار داد و بر حسب نیاز قفسه ها قابل تنظیم میباشند. در دو طرف دیگر دارای رگال بوده و میتوان لباسها را آویزان نمود.

  محصولات مکمل این کالا

  • ( 0 نظر )
   3,870,000 تو‌مان

   تخت دونفره ایکیا طول 206 سانتیمتر عرض166 سانتیمتر طول داخلی کشو 94 سانتیمتر عرض داخلی کشو 54 سانتیمتر  ارتفاع کشو  20 سانتیمتر  از جنس لترون شامل 4 کشو در طرفین تخت با پارچه آغشته به شوینده ملایم تمیز و با پارچه خشک پاک شود. مناسب تشک 200*160 سانتیمتر این محصول بدون کفی میباشد.

  کمد سفید اینه دار ایکیا BRIMNES

  کمد سفید اینه دار IKEA BRIMNES

  امتیاز به معیارهای کالا از یک تا پنج

  نقد یا نظر خود را بنویسید