سیسمونی

 

 

 

"سیسمونی به سبك آيكيا"

اهدای سيسموني براي نخستين فرزند خانواده از رسوم دیرینه و شایسته ايرانيان است. این هدیه در حقیقت استقبال و خیر مقدم به فرزند نو رسیده است. انتخاب یک سیسمونی مناسب و کاربردی نیازمند توجه و در نظر گرفتن ملاحظات مختلف از قبیل موارد زیر است:

گنجايش فضاي اتاق کودک و منزل شما

شناسایی نیازمندی کودک براساس ماه تولد

اختصاص بودجه برای تهیه سیسمونی

تعیین جنسیت جهت تشخیص نیازهای کودک

با در نظر گرفتن اين موارد حال ميتوانيد براي خريد اقدام نماييد. ولی قبل از خرید کمی درنگ کنید. ایکیا برای شما پیشنهادهای کاربردی و مقرون به صرفه ای در انتخاب اقلام سیسمونی دارد. ایکیا با نیازسنجی از همه مادران و کودکان در سرتاسر دنیا، اقلام اصلی سیسمونی را با قیمت مناسب، کیفیت بالا، ساده و کابردی طراحی و تولید کرده است. ولی چرا "سیسمونی به سبک ایکیا" ؟

آیکیا، سیسمونی کودک را از مواد سازگار با طبیعت کودک در قالب طراحی ساده و کاربردی به مادران در گروههای زیر پیشنهاد میکند:

تخت و کمد اتاق کودک

اولين و كاربردی ترين وسيله‌ی مورد نياز در تهيه سيسموني، تخت و كمد ايكيا (مدلSUNDVIK, SNIGLAR) و ميز تعويض نوزادی شما (مدل SUNDVIK) ميباشد كه از یک خانواده بوده و در عين سادگی، فضاي كمي را در محيط اتاق كودك دلبندتان اشغال میکند. تخت پارك(مدلFLITIG) یکی دیگر از نیازهای اتاق کودک شماست كه با رعایت تمام ملاحظات مربوط به ایمنی کودک برای تأمین آسایش فكري والدین طراحی شده است. تخت پارك ايكيا علاوه بر امنيت بالا از زیبایی و استحكام مناسبی برخوردار است.

حمام و توالت کودک

از لوازم و ملزومات حمام کودک ميتوان به وان حمام(مدل LATTSAM) ، لگن بچه(مدل LOCKIG) و تبديل توالت فرنگي(مدل TOSSIG) اشاره كرد که همگی در مجموعه سیسمونی کودک مورد نیاز است. لگن كودك ايكيا داراي بدنه پلاستیکی مرغوب با تكيه گاه راحت ميباشد و تا 5 سالگي كودك شما كارايي دارد.

محصولات غذاخوری نوزاد و کودک

صندلي غذاي كودك به همراه کاور محافظ صندلی (مدل PYTTIG, ANTILOP) یکی از نیازهای اصلی همراهی کودک در کنار میز غذا با شماست. سرويس غذا خوري كودك (مدل KALAS, MATA , DUKTIG)، قاشق چنگال كودك(مدل KALAS) نیازهای کودک شما را برای غذا خوردن رفع میکند. این لوازم سرو غذا از متریال مناسب ساخته شده و هیچگونه اثر مخربی بر سلامتی کودکان ندارد.

روشنايي اتاق كودك

نور ملايم و آرام بخش در کنار طراحی فانتزی و جذاب از خصوصیات چراغ خواب و ديواركوب هاي ايكيا (مدل SMILA HJARTA) برای لذت بخش کردن فضای اتاق کودک است.

اسباب بازي نوزاد و کودک

اسباب بازی و سرگرمی در مرحله اول براي سرگرمي و آموزش كودك و در مرحله دوم براي زيبايي اتاق كودك کاربرد دارد. آويز تخت(مدل HIMMELSK)، چادر بازي اتاق كودك(مدل CIRKUSTALT)، عروسك هاي پوليشي (مدل VANDRING, LIVLIG, HOPPIG)، جورچين هاي آموزشي، ميز و صندلي كودك(مدل MAMMUT, LATT) اقلام سرگرم کننده و آموزشی اتاق کودک است كه همگی با كيفيت مرغوب و ظاهري زيبا از رنگهاي ملايم و آرامش بخش ساخته شده است. از امتيازهاي ميز و صندلي كودك ايكيا متناسب بودن آن با فضاهاي كوچك وفضاي باز، سبك و قابل حمل بودن آن است.

ما براي دسترسي آسوده شما جهت انتخاب و خريد وسايل مورد نياز خود براي آسايش فرزندتان محصولات ايكيا را به شما معرفي میکنیم تا در آرامش و با توجه به نياز خود اتاقي سرشار از آرامش براي كودكتان فراهم نماييد.

توجه: شما برای مقایسه و گردآوری کالاهای مرتبط با نوزاد و کودک در سایت پرسه بازار، کافی است که واژه "سیسمونی" یا "کودک" را در محل جستجوی سایت واقع در بالای سمت چپ سایت جستجو نمایید.

چنانچه کالایی از برند ایکیا در سایت پرسه بازار موجود نباشد، میتوانید برای سفارش گذاری و تحویل ظرف مدت بیست روز ثبت سفارش نمایید.