مدل‌های جدید جاکفشی کم جا [کم قیمت] برای فضای داخل خانه

البته خواه و ناخواه همه ما به تعویض کفش نیاز پیدا می کنیم، مثلا با تغییر فصل و آب و هوا برای راحتی خودمان هم که شده مجبوریم کفش مان را عوض کنیم. بعضی ها هم همیشه می خواهند بروز باشند ذر نتیجه ممکن است دو یا سه بار در سال کفش های جدید و بروز خریداری کنند. اما خریداری یک مسئله است و نگهداری از آنها مسئله دیگر، خصوصا اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی کنید. در چنین شرایطی جاکفشی کم جا به داد ما خواهد رسید. شکل های زیر تعدادی طرح خلاقانه جالب را معرفی می کند.

جاکفشی-کم-جا (26)

وقتی به کفش فروشی یا فروشگاه های معتبر کفش ذر سطح شهر مراجعه می کنیم تقریبا همه آنها کفش های ساده و بی آلایش را یک طرف و کفش های به اصطلاح لوکس با طراحی عجیب و غریب را یک طرف دیگر چیده اند. تنوع در کفش ها بقدری زیاد است که آدم مات و مبحوت می ماند چه چیزی را خریداری کند. اما بیشتر مردم من جمله بنده حقیر همیشه اولویت اولم پیدا کردن کفشی ساده با قیمت پایین و کیفیت مناسب است. شاید بزرگترین مزیت این کفش ها نگهداری آسان و بی دردسر آنها باشد.

جاکفشی-کم-جا (1)

جاکفشی-کم-جا (2)

جاکفشی-کم-جا (3)

جاکفشی-کم-جا (4)

جاکفشی-کم-جا (5)

جاکفشی معمولا در راهروی خانه قرار می گیرد البته در خانه های آپارتمانی یک جاکفشی هم در بیرون درب آپارتمان گذاشته می شود تا کفش های روزمره و دم پایی ها درون آن قرار بگیرد. از آنجایی که راهرو اکثر آپارتمان ها باریک است نیاز به جاکفشی کم جا اهمیت بالایی پیدا می کند. شکل جاکفشی تا حد زیادی به سبک طراحی و میزان فضای موجود در راهرو بستگی دارد اما معمول ترین مدل ها جاکفشی های قفسه ای با فضای نیمکت مانند برای نشستن روی آنهاست که امروزه بشدت محبوب شده اند. شکل های زیر تعدادی از این مدل ها را نشان می دهد.

جاکفشی-کم-جا (6)

جاکفشی-کم-جا (7)

جاکفشی-کم-جا (8)

جاکفشی-کم-جا (9)

یک نردبان کوچک چوبی هم می تواند بخوبی نقش یک جاکفشی کم جا و شیک را ایفا کند. آنهایی که تعداد کفش هایشان کم است خرید این نردبان ها برای نگهداری کالکشن کفش هایشان بهترین انتخاب است. این نردبان ها در کوچکترین راهروها نیز جا می شود و حتی می توانید از آنها بعنوان عنصری دکوری در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید. بازهم تکرار می کنم اگر کفش های کمی داخل خانه نگهداری می کنید نیازی به ریخت و پاش بیشتر نیست و یک قفسه های باریک و کوچک دیواری یا نردبانی نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

جاکفشی-کم-جا (10)

جاکفشی-کم-جا (11)

جاکفشی-کم-جا (12)

جاکفشی-کم-جا (13)

در راهروهای خیلی باریک فقط شلف ها می توانند ما را از این وضعیت نجات می دهند. اگر بتوانید کمدی را به صورت توکار در راهرو بسازید و داخل آنرا با طبقه بندی های مناسب برای قرار دادن کفش آماده کنید بهترین کار ممکن را کرده اید. اگر کودکی در خانه دارید می توانید نام هر یک اعضای خانواده را روی شلف مربوط به او بچسبانید تا مکان کفش های همه اعضای خانواده مشخص باشد. بغیر از کمد راه حل ارزان تر دیگری هم برای جاکفشی کم جا وجود دارد. استفاده از شلف های شناور یا قفسه هایی که روی دیوار نصب می شوند (خصوصا نمونه های مدولار) همیشه جزء ارزان ترین و سودمندترین انتخاب هاست.

جاکفشی-کم-جا (14)

جاکفشی-کم-جا (15)

جاکفشی-کم-جا (16)

جاکفشی-کم-جا (17)

جاکفشی-کم-جا (21)

فضای زیر پله یک مکان فوق العاده عالی پیاده کردن ایده های بکر است، تنها چیزی که نیاز دارید کمی خلاقیت و البته کمک یک طراح برای ساخت و استفاده حداکثری از این فضا است. زیر راه پله را می شود به هر چیزی تبدیل کرد از اتاق کار گرفته تا اتاق خواب و البته فضایی برای طراحی یک جاکفشی کم جا به صورت مخفی. اگر زیر پله را به فضای ذخیره سازی تبدیل کنید، کنار کفش می توانید خیلی از آیتم های دیگر را هم نگهداری کنید. در صورتی که منزلتان پله ندارد فضای گوشه دیوار مکانی عالی برای ساخت یک جاکفشی توکار است.

جاکفشی-کم-جا (23)

جاکفشی-کم-جا (22)

جاکفشی-کم-جا (18)

جاکفشی-کم-جا (24)

جاکفشی-کم-جا (32)

جاکفشی-کم-جا (33)

جاکفشی-کم-جا (20)

جاکفشی-کم-جا (29)

جاکفشی-کم-جا (30)

جاکفشی-کم-جا (31)

جاکفشی-کم-جا (28)

جاکفشی-کم-جا (27)

جاکفشی کم جا

جاکفشی-کم-جا (25)

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

بررسی قابلمه استیل OUMBARLIG Cookware IKEA

بررسی قابلمه استیل OUMBARLIG Cookware IKEA