میزهای کار آمد در دکوراسیون

انواع میز های پرکاربرد در دکوراسیون منزل

میزها جزو مهمترین وسایل در دکوراسیون منزل هستند که علاوه بر زیباتر کردن دکوراسیون بسیار کارآمد هستند طوری که نمی توان خانه ای را بدون میز تصور کرد، در این مطلب قصد داریم کارآمدترین میزها در دکوراسیون منزل را به شما معرفی کنیم.

میز جلو مبلی

میز های جلو مبلی ضروری ترین مدل میزها در دکوراسیون منزل هستند که بسیار کارآمد اند، میزهای جلو مبلی مدل های سلطنتی و مدرن دارند که انتخاب آن ها بستگی به مدل مبلمان تان دارد.

انواع میز

انواع میز پرکاربرد برای دکوراسیون منزل

میز پذیرایی (میز بار)

میزهای پذیرایی چرخ دار یکی از میز های لوکس و لاکچری برای دکوراسیون منزل به حساب می آیند که نمای ویژه ای به اتاق پذیرایی شما میبخشند، این میز های پرکاربرد برای پذیرایی و تزیین دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرند.

میز بار چرخدار

میز بار چرخدار شیک

میز تلویزیون

میز تلویزیون یکی از ضروریات هر خانه ای است و به عنوان قدیمی ترین میز ها شناخته میشود، میز تلویزیون از قدیم تا امروز دچار تغییرات زیادی شده است اما در هر صورت پر کاربرد و ضروری است.

میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون مدرن

میز ناهار خوری

میز غذاخوری همانطور که از اسم اش پیدا است مخصوص سرو غذا است، میز های ناهارخوری انواع مختلفی دارند از دو نفره و تاشو تا نیمکت دار و نیم دایره. امروزه نمیتوان خانه را پیدا کرد که میز ناهار خوری نداشته باشد حتی در خانه های بسیار کوچک هم میز ناهار خوری های کم جا وجود دارند.

میز ناهار خوری

میز ناهار خوری 4 نفره ساده

میز عسلی

هر مبلمانی بدون میز عسلی ناقص است زیرا برای پذیرایی از مهمانان تان به آن نیاز دارید و میتوان گفت میز عسلی جزء جدانشدنی از مبلمان است، میزهای عسلی در انواع مدل های مختلف وجود دارند که باید با مبلمان و میز جلو مبلی ست کنید.

میز عسلی

میز عسلی های مینیمال و جدید

درباره ی Admin

مطلب پیشنهادی

پرده جفتی تور ایکیا – IKEA ALVINE SPETS SHEER CURTAINS

طول هر لنگه ۱۴۵ سانتیمتر ارتفاع هر لنگه ۳۰۰ سانتیمتر قابل شستشو در ماشین لباسشویی …